آتونیکس

معرفی برند آتونیکس

آتونیکس از معتبر ترین برند های تولید کننده و ارائه دهنده راه حل های اتوماسیون صنعتی است که در سال 1977 در کره جنوبی فعالیت خود را آغاز کرد. هدف اصلی این برند با کیفیت ارائه طیف وسیعی از محصولات و جلب رضایت مشتری است. آتونیکس طی سالها فعالیت خود توانسته است با تولید محصولات با کیفیت و مقاوم خود جوایز مختلفی را کسب کند.

آتونیکس به طراحی و تولید طیف وسیعی از محصولات مشغول است که مهمترین آن ها عبارتند از انواع سنسور ، کنترلر ها، تایمر، تجهیزات اندازه گیری، تجهیزات اتصال، سیستم های علامت گذاری لیزر، رله و... .

محصولات تولیدی توسط این شرکت در کاربردهای مختلف صنعتی مودر تایید مهندسان مجرب است و فناوری این شرکت به طور گسترده در دستگاه های اتوماسیون به کار گرفته می شود.

به طور کلی این برند با به کارگیری علم روز، فن آوری نوین و سیستم های کنترل کیفی پیشرفته محصولات خود را به بیش از 100 کشور در دنیا صادر می کند و تبدیل به یک برند شناخته شده در سراسر دنیا شده است.

همچنین اتونیکس موفق به دریافت گواهینامه های استاندارد جهانی از جمله ISO9001,UL,CE,ROHS است که باعث رشد این شرکت در چند سال گذشته شده است.

آتونیکس توانسته  راه حل های مناسبی را برای صنایع مختلف از جمله خودرو، آسانسور، ابزار های ماشینی، لجستیک، غذایی، پزشکی و دارویی و ... ارائه دهد.

همچنین این برند سبد محصولی بسیار متنوعی دارد و به طراحی و تولید انواع حسگر ها، ابزار های صحرایی، سنسور های دما و فشار، انتقال دهنده های دما و فشار، کنترل کننده ها، دستگاه های حرارتی و ... می پردازد.  

نظر خود را ارسال کنید

021-22683706 تماس
تماس
بالا