0
ورود به پنل کاربری

بلابرگ

هواکش داخل لوله ای 10 سانت Blauberg Tubo 100

0 از 0
هواکش داخل لوله ای 10 سانت Blauberg Tubo 100
مشاهده جزئیات

771,000تومان

استعلام موجودی

آشنایی با برند معتبر بلابرگ

بلابرگ یک شرکت آلمانی است که به طور تخصصی و حرفه ای در تولید هواکش خانگی و صنعتی فعالیت می کند. مشتری مداری از خصوصیات بارز این برند است. این برند با فناوری نوآورانه و طراحی بی نظیر در صنعت تهویه به تولید محصولات با کیفیت می پردازد.

این برند طیف وسیعی از فن ها و لوازم جانبی تهویه را تولید می کند و با داشتن نمایندگی های بسیاری در بیش از 20 کشور جهان توانسته است محصولات خود را به بسیاری از کشور های جهان صادر کند.

بلا برگ یکی از پیشتازان در صنعت تهویه و یکی از بزرگ ترین تولید کنندگاه اتواع هواکش در جهان است. از مزیت های این برند این است که راهکار های مدرنی برای تهویه خانگی و صنعتی ارائه می دهد که با مصرف انرژی هر چه کمتر راندمان بالاتری را داشته باشد. هواکش خانگی بلابرگ با طراحی زیبا و کارآمدی بالا سهم بزرگی از بازار این مدل هواکش را از آن خود کرده است .همچنین این برند با تکیه بر نیروی متخصص و دانش فنی خود همواره آماده است تا پاسخگوی نیاز و تقاضای بازار باشد.

محصولاتی که توسط این برند شناخته شده تولید و عرضه می شوند عبارتند از: هواکش های خانگی، هواکش صنعتی، هواکش سانتریفیوژ، داکت فن ها و هواکش های سقفی. بلابرگ در زمینه تولید هواکش صنعتی فعالیت های گسترده ای دارد هواکش های بین کانالی این برند یکی از محبوب ترین مدلهای هواکش بین کانالی در جهان است .

برند بلابرگ همواره محصولات با کیفیتی را تولید می کند و این شرکت علاوه بر تولید فن و هواکش در  تولید قطعات و لوازم جانبی هواکش ها نیز خط تولید فعالی دارد.

این برند با تنوع بسیار خود در هواکش ها به مشتری کمک می کند تا به راحتی بهترین انتخاب را داشته باشد.

 

نمایش بیشتر