0
ورود به پنل کاربری

pumpiran

پمپ ایران یا صنایع پمپ سازی ایران یک شرکت ایرانی واقع در تبریز است که با تولید پمپ ها و الکترو موتورهای شناور مختلف کار خود را آغاز کرد. شرکت پمپ ایران یکی از  پیشتازان صنعت تولید پمپ سیالات در ایران است.

در حال حاضر پمپ ایران یکی از بزرگترین تولید کننگان پمپ در خاورمیانه است که توانسته با به کارگیری علم روز در حوزه صنعت آب نیاز صنایع مختلف را برآورده کند. این شرکت تقریبا بعد از دو دهه توانست وارد بازار بورس و اوراق بهادار ایران شود. با داشتن سابقه کار 40 ساله در زمینه تولید پمپ، پمپ ایران توانسته که در این حوزه محصولاتش را بر طبق استانداردهای بین المللی API 610, ISO 5199, NFPA 20, ISO 9908  به مشتریان ارائه دهد.

 از دیگر شرکت های پمپ ایران می توان به شرکت نوید موتور سازنده الکتروپمپ های مستغرق لجن کش، کف کش و الکترو پمپ های فولادی، شرکت نوید موتور سازنده الکتروموتورهای صنعتی و خانگی، سیرکولاتور و...، شرکت تلمبه سازان تبریز تامین کنده قطعات یدکی بسته بندی شده، فروش و تعمیر پمپ و الکتروپمپ، سازنده بوستر پمپ و ...، شرکت راشا تامین کننده قطعات ریخته گری و آذر فولاد گداز فعال در زمینه ریخته گری قطعات استیل، فولاد و...اشاره کرد.

از  جمله محصولات این برند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

موتور های شناور، موتور های فشار قوی، پمپ های گریز از مرکز حلزونی، پمپ های دو مکشه و .... .

پمپ ایران از پیشتازان  صنعت  پمپ های فشار قوی طبقاتی به شمار می آید که این پمپ ها جزو پر کاربرد ترین پمپ های آب محسوب می شوند. پمپ های  طبقاتی فشار قوی پمپ ایران برای استفاده های متعددی از قبیل تهیه آب شهرها، پمپاژ آب در مصارف صنعتی، فعالیت های مربوط به آبرسانی، به عنوان بوستر پمپ ، مصارف آبیاری بارانی و ... کاربرد دارند.

نمایش بیشتر