ابزارسرا

معرفی برند ابزار سرا

ابزار سرا یک برند ایرانی است که در سال 1375 به عنوان یکی از برندهای زیر مجموعه برند بوتان فعالیت خود را آغاز کرد. این برند در ابتدا با دریافت نمایندگی ابزار های برقی شرکت بوش شروع به کار کرد. به طور کلی هدف این برند خدمت به تولید و صنعت داخلی بوده است.

مطمئنا تا به حال نام برند بوش را شنیده اید که از معتبر ترین برند های تولید محصولات صنعتی خانگی و ... است. برند بوش که نیاز به یک شبکه گسترده برای فروش داشت، از طریق ابزار سرا آموزش های لازم به مصرف کننده گان را ارائه کرد. ابزار سرا هم اکنون جزو معتبر ترین نماینده گان فروش و خدمات پس از فروش برند بوش است. علاوه بر بوش برند های معتبر دیگری نیز چون الئومک، کارچر و چندین برند معتبر اروپایی دیگر نیز با ابزار سرا همکاری می کنند.

به طور کلی ابزار سرا به واسطه مشتری مداری خوبی که دارد از یک شرکت بازرگانی به یک هولدینگ ارائه ابزار آلات صنعتی تبدیل شده است. برند ابزار سرا بعد از سال ها فعالیت به منظور حمایت از کالای ایرانی و گشایش در کشور محصولاتی از قبیل شیمیایی، الکتریکی، باغبانی و ایمنی را با برند خودش ابزار سرا (ABZ) به سبد محصولی خود اضافه کرده است.

برند ابزار سرا محصولات بسیاری را به راحتی در اختیار مصرف کننده گان قرار می دهد که از میان آن ها می توان به ابزارهای باغبانی، ابزار های برقی، مینیاتوری، چسب ها، محصولات شیمیایی، ابزارهای دستی و ...اشاره کرد.

نظرات

نادیا مومنی
/ 20 - مرداد - 1401

موتور کولر 1/8میخواستم با سیم پیچی مسی باید چه مدلی رو بردارم ؟

ویدفکتور
/ 20 - مرداد - 1401

با عرض سلام و احترام 
بله موجود میباشد به همراه سیم پیچی مسی برای خرید این محصول از سایت لطفا رو ی لینک زیر کلیک کنید
https://vidfactor.com/product/vf-7229/motogen-evaporative-cooler-motor-1-8hp-cu.html

نظر خود را ارسال کنید

021-22683706 تماس
تماس
بالا