0
ورود به پنل کاربری

Haitun

شرکت هایتون یک برند معتبر چینی است که فعالیت خود را با نام تجاری Zhejiang shenneng techniligy و در سال 1998 فعالیت خود را آغاز کرد. هایتون در زمینه تولید تجهیزات کنترل و افزایش فشار آب سابقه درخشانی دارد  و از تولیدات این شرکت معتبر چینی می توان به پمپ شناور، پمپ خانگی، اینورتر و ست کنترل اشاره کرد.

محصولات این شرکت دارای گواهینامه ISO9001 است. هایتون بیش از 10 خط تولید دارد و نزدیک هزار پرسنل در این شرکت مشغول فعالیت هستند.

از جمله محصولات این برند می توان به ست کنترل های مدل pc 10، pc 16، pc 58، pc 19، pc 59 و ... اشاره کرد.

هایتون در تولید محصولات خود از فناوری های نو آورانه و پیشرفته استفاده کرده است. این برند با تکیه بر دانش نیروی متخصص خود موفق به تولید محصولاتی با کیفیت شده و آن ها را به بسیاری از کشور های دنیا صادر کرده است.

از ویژگی  های ست کنترل های تولید شده توسط این برند می توان به خودکار بودن آن ها اشاره کرد به طوری که ست کنترل به طور خودکار عملکرد پمپ های آب را کنترل کرده و در صورت باز شدن شیر آب فرمان شروع به کار پمپ را می دهد و برق آن را وصل می کند. همینطور با کمبود آب برق پمپ را قطع کرده و مانع از ادامه عملکرد آن می شود و به همین شکل از سوختن پمپ جلوگیری می کند.

هایتون برای افزایش ایمنی محصولات خود از استاندارد های حفاظتی با درجه IP65 استفاده کرده است. محصولات این برند دارای طول عمر نسبتا بالایی هستند. همچنین می توانند در حداکثر دمای محیط 40 درجه سانتی گراد و حداکثر دمای سیال 60 درجه سانتی گراد به فعالیت خود ادامه دهند.

نمایش بیشتر