0
ورود به پنل کاربری

موتور پمپ

پمپ بنزینی لئو مدل LGP20-C

0 از 0
پمپ بنزینی لئو مدل LGP20-C

4,552,000 تومان

4,278,880 تومان %6 تخفیف

توان: 5.5 اسب_4kw

برق:

سایز دهانه خروجی :

حداکثر ارتفاع یا هد: 30m

مشخصات کامل

موتور پمپ بنزینی لیو مدل LGP30-W

0 از 0
موتور پمپ بنزینی لیو مدل LGP30-W

8,516,000 تومان

8,005,040 تومان %6 تخفیف

توان: 6.5 اسب

برق:

سایز دهانه خروجی : 3 اینچ_76mm

حداکثر ارتفاع یا هد: 25m

مشخصات کامل

پمپ بنزینی لئو مدل LGP 20-H

1 از 5
پمپ بنزینی لئو مدل LGP 20-H

6,307,000 تومان

استعلام موجودی

توان: 6.5 اسب

برق:

سایز دهانه خروجی : 2.1/2 اینچ_63mm

حداکثر ارتفاع یا هد: 55m

مشخصات کامل

پمپ دیزلی لئو مدل LDP20

0 از 0
پمپ دیزلی لئو مدل LDP20

15,012,740 تومان

استعلام موجودی

توان: 4 اسب_ 3kw

برق: تک فاز_220 ولت

سایز دهانه خروجی : 4 اینچ_100mm

حداکثر ارتفاع یا هد: 20 متر

مشخصات کامل

 

     موتور پمپ چیست ؟

اگر به دنبال خرید پمپ آب هستید که بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن در نبود برق، حجمی از آب را جابجا کنید، ما در این صفحه شما را راهنمایی خواهیم کرد. ممکن است که در حال آبیاری یک مزرعه باشید، یا پاکسازی سیل پس از یک فاجعه بزرگ و یا می خواهید استخر خود را تخلیه کنید، موتور پمپ ها دارای قدرت لازم برای انجام سریع کار هستند.

چرا موتور پمپ برای تخلیه آب در کوتاهترین زمان مناسب است؟

 

چرا موتور پمپ برای تخلیه آب در کوتاهترین زمان مناسب است؟

 

قدرت بیشتر

موتور پمپ ها از قدرت بیشتری برخوردارند و سرعت انتقال آب در آن ها بسیار بیشتر از انواع دیگر پمپ آب ها است. برای کاربردهای سنگین مانند تخلیه سیل یا محل، تفاوت میان میزان آب جابه جا شده در ساعت را نسبت به پمپ آب های معمولی مشاهده خواهید کرد.

تطبیق پذیری و قابلیت حمل

در هر مکانی که نیاز داشتید می توانید از موتور پمپ استفاده کنید بدون آنکه نیازی به برق داشته باشید. موتور پمپ یکی از پمپ آب های محبوب در صنعت کشاورزی است، زیرا موتور پمپ ها می توانند برای تأمین انرژی سیستم های آبیاری به کار بروند یا بر روی تراکتور و سایر تجهیزات مزرعه سوار شوند. موتور پمپ ها با انواع سوخت ها کار می کنند. موتور پمپ های بنزینی به اندازه ای قدرتمند هستند که می توانند برای پمپاژ مواد جامد، سیلاب و فاضلاب استفاده شوند. حتی می تواند برای تخلیه معادن سنگ های کوچک و سایر مواد موجود در آب هم مورد استفاده قرار بگیرند و از این نظر جزو پمپ آب های مورد علاقه صنایع ساختمان سازی و شهرداری هم محسوب می شوند.

قابل اطمینان

موتور پمپ هایی که با گاز کار می کنند بسیار قابل اطمینان هستند، زیرا محصولاتی باکیفیت به شمار می روند. اگر به پمپاژ مواد جامد یا زباله نیاز ندارید، موتور پمپ یک انتخاب عالی به عنوان یک پمپ همه کاره است.

نحوه انتخاب موتور پمپ مناسب

برای انتخاب درست و صحیح موتور پمپ باید به مواردی چون میزان GPM/PSI، اندازه ورودی و خروجی آب و شیلنگ، میزان ارتفاع مورد نیاز برای پمپاژ آب به عنوان هد توجه کنید. به یاد داشته باشید که هرگز نمی توانید از موتور پمپ بنزینی در منزل استفاده کنید، زیرا مونواکسید کربنی که در اثر سوختن از اگزوز خارج می شود، ترکیب مرگباری است.

به هنگام انتخاب موتور پمپ مناسب به چه مواردی باید دقت کرد؟

در موتور پمپ ها هم ویژگی های زیادی برای انتخاب وجود دارد، از اندازه ورودی یا خروجی بزرگتر تا قفس های رول، اندازه مخزن سوخت و حتی ویژگی هایی مانند خاموش شدن ایمنی کم روغن یا طراحی خودکار، برای صرفه جویی در هزینه و زمان در محل انجام پروژه نیاز است.

 

به هنگام انتخاب موتور پمپ مناسب به چه مواردی باید دقت کرد؟

 

موارد استفاده از موتور پمپ

موتور پمپ ها، پمپ هایی استاندارد بوده که وظیفه آنها برداشتن آب و جابجایی آن در جای دیگری است. پمپ های آبگیری معمولاً برای تخلیه وان های آبگرم، تخلیه استخرها و برای سایر کاربردهای پمپاژ آب نسبتاً تمیز استفاده می شود.

با استفاده از موتور پمپ های گازسوز می توان به سرعت آب زیادی را جابجا می کنند. اگر آب مورد نیاز برای جابجایی شما به اندازه کافی تمیز باشد که بتوان از آن نوشید (آب آشامیدنی)، به عنوان پمپ های انتقال آب شرب هم مورد استفاده قرار می گیرند.

021-22683706 بالا