0
ورود به پنل کاربری

موتور پمپ

پمپ بنزینی لئو مدل LGP20-C

پمپ بنزینی لئو مدل LGP20-C

4,552,000 تومان

حداکثر ارتفاع یا هد: 30m

حداکثر آبدهی: 30m3/h

توان: 5.5 اسب_4kw

مشخصات کامل

پمپ بنزینی لئو مدل LGP 20-H

پمپ بنزینی لئو مدل LGP 20-H

6,307,000 تومان

حداکثر ارتفاع یا هد: 55m

حداکثر آبدهی: 30m3/h

توان: 6.5 اسب

سایز دهانه خروجی : 2.1/2 اینچ_63mm

مشخصات کامل

موتور پمپ بنزینی لیو مدل LGP30-W

موتور پمپ بنزینی لیو مدل LGP30-W

8,516,000 تومان

حداکثر ارتفاع یا هد: 25m

حداکثر آبدهی: 50m3/h

توان: 6.5 اسب

سایز دهانه خروجی : 3 اینچ_76mm

مشخصات کامل

پمپ دیزلی لئو مدل LDP20

پمپ دیزلی لئو مدل LDP20

15,971,000 تومان

حداکثر ارتفاع یا هد: 20 متر

حداکثر آبدهی: 40 مترمکعب بر ساعت

توان: 4 اسب_ 3kw

برق: تک فاز_220 ولت

مشخصات کامل

خرید موتور پمپ های بنزینی و دیزلی با قیمت مناسب

خرید موتور پمپ، با توجه به نوع سوخت مصرفی مورد نیازآن یعنی بنزین، گازوئیل و یا بصورت گازسوز، مهمترین فاکتور در انتخاب این نوع محصول محسوب می شود و در تطابق کامل با کاربری و نیاز مصرفی خریدار تعیین می شود. میزان غلظت سیال و توان مورد نیاز از دیگر عوامل موثر در خرید یک پمپ موتور مناسب است. کارشناسان ویدفکتور برای راهنمایی شما در انتخاب انواع پمپ آب مورد نیازتان همواره پاسخگوی شما خواهند بود و با ارائه اطلاعات فنی و قیمت موتور پمپ در انواع مختلف آن، گزینه های بسیار مناسبی برای انتخاب شما در اختیارتان قرار خواهند داد. در ادامه این متن ضمن بررسی نحوه عملکرد و انواع موتور پمپ، شما را با بهترین روش انتخاب و خرید یک پمپ موتور آب مناسب آشنا خواهیم ساخت.

موتور پمپ چیست؟

اگر به دنبال خرید پمپ آبی هستید که بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن در نبود برق، حجمی از آب را جابجا کنید، ما در این بخش شما را راهنمایی خواهیم کرد. ممکن است که در حال آبیاری یک مزرعه باشید، یا پاکسازی سیلاب و یا می خواهید استخر خود را تخلیه کنید، موتور پمپ ها دارای قدرت لازم برای انجام سریع چنبن کارهایی هستند.

چرا موتور پمپ برای تخلیه آب در کوتاهترین زمان مناسب است؟

  • قدرت بیشتر: موتور پمپ ها از قدرت بیشتری برخوردارند و سرعت انتقال آب در آن ها بسیار بیشتر از انواع دیگر پمپ آب ها است. برای کاربردهای سنگین مانند تخلیه سیل یا محل، تفاوت میان میزان آب جابه جا شده در ساعت را نسبت به پمپ آب های معمولی کاملا محسوس است.
  • تطبیق پذیری و قابلیت حمل: در هر مکانی که نیاز داشتید می توانید از موتور پمپ استفاده کنید بدون آنکه نیازی به برق داشته باشید. موتور پمپ یکی از پمپ آب های محبوب در صنعت کشاورزی است، زیرا موتور پمپ ها می توانند برای تأمین انرژی سیستم های آبیاری به کار بروند یا بر روی تراکتور و سایر تجهیزات مزرعه نصب شوند. موتور پمپ ها با انواع سوخت ها کار می کنند. موتور پمپ های بنزینی به اندازه ای قدرتمند هستند که می توانند برای پمپاژ مواد جامد، سیلاب و فاضلاب استفاده شوند. حتی می تواند برای تخلیه معادن سنگ های کوچک و سایر مواد موجود در آب هم مورد استفاده قرار بگیرند و از این نظر جزو پمپ آب های مورد علاقه صنایع ساختمان سازی و شهرداری هم محسوب می شوند.
  • قابلیت اطمینان: موتور پمپ هایی که با گاز کار می کنند بسیار قابل اطمینان هستند، زیرا محصولاتی با کیفیت به شمار می روند. اگر به پمپاژ مواد جامد یا زباله نیاز ندارید، موتور پمپ گازی یک انتخاب عالی به عنوان یک پمپ همه کاره است.

موارد استفاده از موتور پمپ

موتور پمپ ها، نوعی از پمپ های استاندارد هستند که وظیفه آنها جمع آوری و جابجایی آب در مکان های مختلف است. پمپ های آبگیری معمولاً برای تخلیه وان های آبگرم، تخلیه استخرها و برای سایر کاربردهای پمپاژ آب بدون ناخالصی استفاده می شوند.

با استفاده از موتور پمپ های گازسوز می توان به سرعت آب زیادی را جابجا کرد. اگر آب مورد نیاز برای جابجایی شما به اندازه کافی تمیز باشد که بتوان از آن نوشید (آب آشامیدنی)، به عنوان پمپ های انتقال آب شرب هم مورد استفاده قرار می گیرند.

نحوه انتخاب موتور پمپ مناسب

برای انتخاب درست و صحیح موتور پمپ باید به مواردی چون میزان GPM/PSI، اندازه ورودی و خروجی آب و شیلنگ، میزان ارتفاع مورد نیاز برای پمپاژ آب به عنوان هد توجه کنید. به یاد داشته باشید که هرگز نمی توانید از موتور پمپ بنزینی در منزل استفاده کنید، زیرا مونواکسید کربنی که در اثر سوختن از اگزوز خارج می شود، یک ترکیب سمی است.

به هنگام خرید موتور پمپ مناسب به چه مواردی باید دقت کرد؟

در موتور پمپ ها، مشخصه های زیادی برای در نظر گرفتن جهت خرید وجود دارد: اندازه ورودی یا خروجی، قفس های رول، اندازه مخزن سوخت و حتی ویژگی هایی مانند خاموش شدن ایمنی، کم روغن بودن و طراحی خودکار که بررسی همه این موارد، برای صرفه جویی در هزینه و زمان انجام کار در محل  پروژه حائز اهمیت است.

بدین ترتیب با توجه به عوامل و ویژگی های متعددی که برای انتخاب یک موتور پمپ متناسب با انواع نیازهای کاربری مدنظر شما وجود دارد، پیشنهاد می کنیم طی تماس با کارشناسان فروش ویدفکتور از خدمات مشاوره تخصصی خرید موتور پمپ برای انواع بنزینی و دیزلی آن استفاده کنید تا بهترین گزینه موجود طبق قیمت موتور پمپ مورد نیاز شما در اختیارتان قرار بگیرد.

 

موتور پمپ چه نوع سیال هایی را می تواند انتقال دهد؟
خاصیت قابل جابجایی بودن موتور پمپ کاربری استفاده از آن در امور تخلیه وان های آبگرم و تخلیه استخرها را بسیار معمول ساخته است. بطور کلی برای انتقال سیال هایی با ناخالصی کم، موتور پمپ گزینه مناسبی محسوب می شود.
موتور پمپ چه نوع سوختی مصرف می کند؟
موتور پمپ بدون نیاز به مصرف برق می تواند از انواع سوخت نظیر بنزین، گازوئیل و گاز استفاده کند که نوع بنزینی آن بسیار قدرتمند و نوع گازی مقرون به صرفه تر است.
021-22683706 تماس
تماس
بالا