0
ورود به پنل کاربری

دمنده

هواکش 20 سانت آکسی لاین دمنده VBX-20S2S

0 از 0
هواکش 20 سانت آکسی لاین دمنده VBX-20S2S
مشاهده جزئیات

تومان

استعلام موجودی

هواکش دمنده یک برند پر افتخار ایرانی در زمینه تولید انواع هواکش و سیستم های تهویه در ایران است  که در سال 1346 در پامنار تهران راه اندازی و تاسیس شد. از آن زمان تا به حال حدودا 50 سال گذشته و اکنون این برند با تنوع کالایی بالای خود در صنعت هواکش یک برند پیشتاز است. این برند که در ایران و خاورمیانه رتبه اول را دارد همواره در کوشش است تا بهترین محصولات را تولید و به دست مصرف کننده برساند.

هواکش دمنده چیست؟

کمبود هوای تمیز و سالم نقش بسیار مخربی بر سلامت انسان ها دارد. به همین منظور هوای موجود در محیط کار و محل زندگی از اهمیت بالایی برخوردار است. هواکش ها کار تهویه هوا را به خوبی برای شما انجام می دهند و در دسته های مختلف هواکش خانگی، هواکش صنعتی و .. موجود هستند.

فن یا هواکش دستگاهی است که کار جابه جایی هوای محیط با هوای بیرون از آن محیط را انجام می دهد، این دستگاه بسیار کاربردی با ایجاد جریان در هوای موجود می تواند هوای آلوده را که ممکن است هر گونه آلودگی مانند دود، گاز و مواد دیگر باشد را به خارج از محیط انتقال دهد و در مقابل آن هوای تازه بیرون را جایگزین کند. لازم به ذکر است که نحوه کارکرد هواکش (دستی یا بادی) تغیری در ماهیت کلی آن ها ایجاد نمی کند و هدف تمام هواکش های موجود جا به جایی هوا است

 

دسته بندی محصولات برند دمنده

هواکش ها به دو دسته هواکش  آکسیال  و سانتریفیوژ دسته بندی می شوند.

-هواکش خانگی دمنده

-هواکش صنعتی دمنده

 - هواکش تاسیساتی

 - هواکش سانتریفیوژ دمنده

هواکش سانتریفیوژ فوروارد دمنده 

هواکش سانتریفیوژ بکوارد مکنده 

 - هواکش سقفی دمنده

در ادامه به بررسی دقیق تر این محصولات خواهیم پرداخت.

 

1)هواکش دمنده خانگی

این نوع هواکش ها معمولا از پروانه هایی با جنس پلاستیک و در یک مورد از جنس فلز ساخته شده اند و قطری برابر 100 تا 400 دارند. همچنین موتور هایی که بر روی این دسته از محصولات دمنده به کار گرفته شده است از درجه حفاظت IP 2X بهره مند هستند.

هواکش های خانگی دمنده نیز خود به دسته های

a-هواکش خانگی لوکس و اتولوکس

b-هواکش خانگی هایلوکس

c-هواکش خانگی فلزی

d-لوله ای مدل توربو

تقسیم می شوند و با توجه به نوع، قابلیت نصب بر روی سقف دیوار، پنجره و شیشه را دارند.

(خرید هواکش خانگی دمنده)

(aهواکش خانگی مدل لوکس

این مدل از محصولات دمنده قابل نصب بر روی دیوار است و قسمتی که در درون دیوار نصب می شود، مقعر است. هواکش های آکسیال خانگی لوکس به دو صورت دستی و بادی طراحی می شوند که مدل دستی به کمک یک نخ آویز و با کشیدن آن باز و بسته می شود (لوکس) و مدل بادی آن توسط یک کلید، خاموش و روشن می شود(اتولوکس). این مدل از هواکش اکثرا دارای دمپر هستند که دمپر آنها به صورت اتوماتیک روشن می شود.

(bهواکش لوله ای هایلوکس دمنده

 

این نوع هواکش که معمولا برای محیط های کوچک، متوسط و آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد در 2 سایز مختلف طراحی و تولید می شود. از مزایای این محصول دمپر اتوماتیک آن است که با روشن شدن هواکش باز شده و با بسته شدن آن بسته می شود و از ورود حشرات و گرد و غبار جلوگیری می کند. دمنده در تولید این محصول از موتوری کم مصرف بهره برده است و به طور کلی هواکش های هایلوکس دارای طول عمر بالاتری نسبت به مدل های مشابهی که با مگنت باز و بسته می شوند، دارند.

(cهواکش فلزی خانگی دمنده

 

این نوع هواکش ها که برای فضاهای کوچک و خانه ها مورد استفاده قرار می گیرند، در 6 سایز و 9 ظرفیت مختلف تولید شده اند. این نوع هواکش به دلیل اینکه بدنه ای از جنس فلز دارد بسیار مستحکم و خاص است. توسط رنگ الکترواستاتیک پوشش داده شده است تا از زنگ زدگی جلوگیری کند. هواکش فلزی خانگی دمنده پروانه هایی نیز از جنس فلز دارد که قطری معادل 100 تا 300 میلی متر دارند. این محصول با درجه حفاظت IPX2 قابل استفاده در محیط های مرطوب نیز است. هواکش آکسیال خانگی فلزی دمنده با توجه به الکتروموتوری که بر روی آن به کار گرفته شده است جزو الکتروموتورهای کم صدا محسوب می شود.

 

(dهواکش لوله ای توربو دمنده

 

این محصول که جزو پرمصرف ترین هواکش های آکسیال خانگی محسوب می شود دارای 5 مدل مختلف است که برای استفاده در محیط های کوچک تا متوسط در نظر گرفته شده است. این هواکش نصب آسانی دارد و توصیه می شود ک برای استفاده بهتر از هواکش آن را بر روی دیوار نصب کنیم. پروانه هایی که بر روی این محصول استفاده شده است قطری معادل 80 تا 200 میلی متر دارند. این محصول هوادهی عالی دارد و در برابر رطوبت مقاوم است.

(2هواکش آکسیال صنعتی

این دسته از تولیدات برند دمنده کیفیت بالا و عمر طولانی تری دارد و از آن برای محیط های صنعتی و کارخانه ها استفاده می شود. هواکش های آکسیال صنعتی غالبا از فلز و در یک مورد از پلاستیک ساخته شده که هوادهی بالاتر و طرفداران بیشتری دارند و خود نیز به دسته بندی های دیگر تقسیم بندی می شوند که شامل موارد ذیل می باشند.

a)هواکش صنعتی ایلکا

b)هواکش آکسیال طرح آلمان

c)هواکش صنعتی سبک فلزی

d)هواکش صنعتی سنگین فلزی

(خرید هواکش صنعتی دمنده)

 

(aهواکش صنعتی ایلکا

 

این مدل از هواکش صنعتی دمنده در 6 سایز و 13 ظرفیت تولید می شود. از این هواکش برای محیط های صنعتی مانند سالن های مرغداری، گاوداری و اماکن صنعتی تجاری و ... استفاده می شود. قابلیت نصب بر رو ی دیوار و سقف را دارا می باشد. بر روی این محصولات از پروانه هایی 6 پره از جنس پلاستیک و پلی امید با توجه به سایز پروانه استفاده شده است. هواکش صنعتی ایلکا دمنده ظرفیت هوادهی و راندمان بالایی دارد.

(bهواکش آکسیال طرح آلمان

 

از این نوع هواکش برای فضاهای کوچک تا متوسط استفاده می شود. هواکش آکسیال طرح آلمان به صورت تک فاز ارائه می شود و برای فضاهایی با دمای 40 درجه سانتی گراد مناسب است. جنس بدنه و پروانه آهنی بوده و توسط رنگ  الکترواستاتیک پوشش داده شده است که از زنگ زدگی جلوگیری میکند.

(cهواکش صنعتی سنگین فلزی دمنده

 

از پرکاربردترین هواکش های صنعتی، هواکش صنعتی سنگین فلزی دمنده است که در دو مدل تکفاز و سه فاز و در 2 سایز و 4 مدل متفاوت طراحی شده است و از نوع سه فاز آن برای کنترل دور با اینورتر می توان استفاده کرد.

مواد بکار برده برای هواکش سنگین فلزی، آهن بوده ولی با رنگ پوشش داده شده در مقابل زنگ زدگی مقاوم شده است. درجه حفاظتی این محصول IP44 بوده. مناسب فضاهای متوسط تا بزرگ مانند کارگاهها، فروشگاهها، فضاهای صنعتی، گلخانه ها، رستوران و پارکینگ ها هستند. کلاس موتور B بوده و مناسب فضاهایی تا دمای 40 درجه سانتیگراد است.

(dهواکش صنعتی سبک فلزی

 

نمایش بیشتر
021-22683706