بزرگترین فروشگاه آنلاین تجهیزات و ابزارآلات صنعتی، برق، اتوماسیون و لوازم خانگی

هایتون

ست کنترل Haitun مدل PC 16 ست کنترل Haitun مدل PC 16

استعلام موجودی

گروه: ست کنترل

حداکثر فشار : 10

مشخصات کامل
ست کنترل Haitun مدل PC 59 ست کنترل Haitun مدل PC 59

استعلام موجودی

گروه: ست کنترل

حداکثر فشار : 10 BAR

برق: تکفاز

مشخصات کامل
ست کنترل Haitun مدل PC 19 ست کنترل Haitun مدل PC 19

استعلام موجودی

گروه: ست کنترل

حداکثر فشار : 10

توان: 1.1 KW

برق: تکفاز

مشخصات کامل
ست کنترل Haitun مدل PC 58 ست کنترل Haitun مدل PC 58

استعلام موجودی

گروه: ست کنترل

حداکثر فشار : 10

برق: تکفاز

مشخصات کامل
1

معرفی برند هایتون

شرکت هایتون یک برند معتبر چینی است که فعالیت خود را با نام تجاری Zhejiang shenneng techniligy و در سال 1998 آغاز کرد. هایتون در زمینه تولید تجهیزات کنترل و افزایش فشار آب سابقه درخشانی دارد  و از تولیدات این شرکت معتبر چینی می توان به پمپ شناور، پمپ خانگی، اینورتر و ست کنترل اشاره کرد.

محصولات این شرکت دارای گواهینامه ISO9001 است. هایتون بیش از 10 خط تولید دارد و نزدیک هزار پرسنل در این شرکت مشغول فعالیت هستند.

از جمله محصولات این برند می توان به ست کنترل هایتون مدل pc 10، pc 16، pc 58، pc 19، pc 59 و ... اشاره کرد.

هایتون در تولید محصولات خود از فناوری های نو آورانه و پیشرفته استفاده کرده است. این برند با تکیه بر دانش نیروی متخصص خود موفق به تولید محصولاتی با کیفیت شده و آن ها را به بسیاری از کشور های دنیا صادر کرده است.

از ویژگی  های  ست کنترل های تولید شده توسط این برند می توان به خودکار بودن آن ها اشاره کرد به طوری که ست کنترل به طور خودکار عملکرد پمپ های آب را کنترل کرده و در صورت باز شدن شیر آب فرمان شروع به کار پمپ را می دهد و برق آن را وصل می کند. همینطور با کمبود آب برق پمپ را قطع کرده و مانع از ادامه عملکرد آن می شود و به همین شکل از سوختن پمپ جلوگیری می کند.

هایتون برای افزایش ایمنی محصولات خود از استاندارد های حفاظتی با درجه IP65 استفاده کرده است. محصولات این برند دارای طول عمر نسبتا بالایی هستند. همچنین می توانند در حداکثر دمای محیط 40 درجه سانتی گراد و حداکثر دمای سیال 60 درجه سانتی گراد به فعالیت خود ادامه دهند.

 

 

نظر خود را ارسال کنید

021-22683706 تماس
تماس
بالا