پمپ آب بشقابی لیو سری ACM

پمپ آب خانگی LEO سری ACM

وضعيت : موجود نيست

توضيحات محصول

پمپ آب بشقابی ACM لیو از بدنه چدنی و پروانه استیل ضد زنگ ساخته و طراحی شده و از ساختار مقاومی برخوردار می باشند . این دسته از پمپ آب پرکاربرد اغلب قابلیت انتقال سیالات تمیز و بدون ذرات معلق با خواص شیمیایی مشابه آب را دارند و هم چنین در مصارف خانگی ، تجاری ، صنعتی و کشاورزی کاربردهای فراوانی دارند. ارتفاع پمپ آب سری ACM حداکثر تا 8 متر مکش دارد و می توانند سیالاتی با دمای حداکثر 60 درجه سانتیگراد را پمپاژ کنند.

پمپ آب لیو سری ACM (بشقابی) کاربرد وسیعی جهت مصارف ساختمانی ، خانگی ، صنعتی ، سیستم های  تهویه مطبوع ، بوستر پمپ های آبرسانی و آتش نشانی و … دارند .

تفاوت اصلی بین پمپ آب جتی و  پمپ آب بشقابی در این است که پمپ آب جتی ارتفاع آب دهی بالاتری نسبت به پمپ بشقابی دارد ولی در پمپ آب بشقابی مقدار آبدهی پمپ بیشتر است .

پمپ آب خانگی  یک نوع پمپ آب خودکار در سیستم خنک کننده است ، که موجب می شود تا آب به گردش در آید و اغلب در مصارف خانگی استفاده می شود .

 

کاربردها:

این نوع پمپ آب برای انتقال آب تمیز یا سایر مایعات با خواص فیزیکی و شیمیایی مشابه آب استفاده می شود. برای مصارف صنعتی و شهری ، تامین آب , افزایش فشار برای ساختمان های بلند مرتبه و آتش نشانی , آبیاری باغ , انتقال آب مسافت های طولانی , گرمایش و تهویه مطبوع , سیرکولاسیون افزایش فشار برای آب سرد و گرم و غیره استفاده می شود.

 

مشخصات فنی پمپ آب :

بدنه پمپ آب از چدن ضد زنگ و مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی است. جنس پروانه از فولاد ضد زنگ مرغوب با وزن و طراحی مناسب کارکرد بهینه پمپ را تضمین می کند . جنس شفت از استیل 304 مقاوم و ضد خوردگی مطابق با استاندارد های بین المللی . این پمپ ها قادرند آب را در دمای 60+ سانتی گراد انتقال دهند پس برای سیستم های انتقال آب گرم مصرفی مناسب هستند . این پمپ ها در ورودی می توانند تا عمق 8 متر مکش دادشته باشند . این گروه از پمپ ها از قدرت نیم اسب تا 5.5 اسب و حجم آبدهی از 5.4 تا 96 متر مکعب در ساعت و ارتفاع پمپاژ از 14 متر تا 48 مترموجود است 

 

مشخصات فنی الکتروموتور :

موتور با یاتاقان C & U که به دلیل کیفیت بالا دارای کمترین میزان لقی و ارتعاش بوده به همین علت کمترین میزان صدا و نویز را تولید می کند . الکترو موتور با سیم پیچی مسی باعث کاهش تلفات و افزایش راندمان موتور شده نتیجتا افزایش طول عمر موتور شده است . موتور دارای محافظ حرارتی ترموگارد  برای موتور  بوده که باعث پیشگیری از سوختن موتور می شود . در این موتور ها از عایق کلاس Fاستفاده شده تا بتواند حد اکثر تا 155درجه سانتی گراد تحمل داشته باشد . دارای کلاس حفاظتی IPX4 است که در مقابل پاشش آب از هر جحت حفاظت شده است . این موتور برای محیط 40 درجه سانتی گراد طراحی و ساخته شده است. 

برای انتخاب پمپ خانگی به موارد زیر توجه کنید :

  • تعداد طبقات ساختمان
  • متراژ ساختمان
  • میزان فشار آب مورد نیاز
  • میزان مصرف آب
  • تعداد شیرهای موجود

 

مزایای پمپ آب خانگی عبارتند از :

  • هزینه کم 
  • مصرف کم انرژی
  • تعمیر آسان  با هزینه کم 
  • تامین فشار کافی آب
  • کارکرد بی صدا

لطفاً توجه داشته باشيد
کليه کالاهايي که در ويدفکتور عرضه مي شوند اصلي بوده و هيچ گونه کالاي کارکرده و غير اصلي در ويد فکتور به فروش نمي رسد.
مشخصات فني

جدول فنی 1 پمپ آب بشقابی لئو سری ACM

جدول فنی 2 پمپ آب بشقابی لئو سری ACM

جدول فنی 3 پمپ آب بشقابی لئو سری ACM

نمودار فنی 1 پمپ آب بشقابی لئو سری ACM

نمودار فنی 2 پمپ آب بشقابی لئو سری ACM

نمودار فنی 3 پمپ آب بشقابی لئو سری ACM

مشخصات فنی پمپ آب بشقابی لئو سری ACM

جدول ابعاد پمپ آب بشقابی لئو سری ACM

جدول مواد پمپ آب بشقابی لئو سری ACM

جدول اطلاعات فنی پمپ آب بشقابی لئو سری ACM

شکل فنی پمپ آب بشقابی لئو سری ACM

 

ابعاد پمپ آب بشقابی لئو سری ACM