پمپ آب محیطی خانگی لیو سری APM

APM LEO WATERPUMP

وضعيت : موجود است


مدل يا کد مورد نظر را انتخاب کنيد:قیمت :420,000 تومان

تعداد :

توضيحات محصول

پمپ آب محیطی، همچنین به عنوان پمپ آب باز تولید شناخته می شوند ، پمپ های سانتریفیوژی هستند که پروانه در یک کانال عمدتا بزرگ و متمرکز شونده با یک ورودی و یک خروجی به گردش در می آید .شکل هوزینگ پمپ به گونه ای است که سیال موجود در بدنه پمپ آب بارها و بارها بین پروانه و کانال بدنه قرار می گیرد،باعث  انتقال انرژی بسیار زیاد  به سیال می شود .

پمپ آب محیطی LEO سری APM از پرمصرف ترین پمپ ها در مصارف خانگی جهت انتقال آب سرد و گرم و مصارف صنعتی می باشند. از جمله مزایای مهم این پمپ آب جدا بودن بدنه الکتروموتور از هوزینگ پمپ می باشد . بدنه این پمپ آب از جنس چدن ضد زنگ است که از ایجاد و شکل گیری آلودگی و خوردگی که موجب تغییر کیفیت آب مصرفی می شود  ممانعت می کند و پروانه آنها از جنس برنز و  طراحی آن به صورتی است که از قفل شدگی آن ممانعت می کند . و می توانند مایعاتی با حداکثر دمای 60   درجه سانتیگراد را  بدون اشکال پمپاژ کنند.

 

 این نوع پمپ آب  به همراه تجهیزات جانبی به عنوان پمپ خودکار در سیستم خنک کننده  بکار میرود  ، همچنین تامین فشار محدود آب در  مصارف خانگی  استفاده می شود .

 

کاربردها:

مورد استفاده برای انتقال آب تمیز یا سایر مایعات با خواص فیزیکی و شیمیایی شبیه به آب ، مناسب برای سیستم های  آبیاری بارانی اتوماتیک ، سیستم تهویه مطبوع کوچک یا استفاده در سایر تجهیزات که نیاز به جابجایی آب در حجم محدود دارند 

 

مشخصات فنی پمپ آب :

بدنه پمپ آب از چدن ضد زنگ بسیار مقاوم به خوردگی و زنگ زدگی است . جنس پرانه از برنج مرغوب با پره های شعاعی است که باعث افزایش طول عمر آن خواهد شد . شفت استیل ضد زنگ از فولاد 304 . توانایی کار با سیال با درجه حرارت تا +60 درجه سانتی گراد که استفاده از این پمپ را برای سیستم های آب گرم مصرفی ممکن می سازد . توانایی مکش در ورودی پمپ تا عمق 8 متر را دارا می باشد . 

مشخصات فنی الکتروموتور :

دارای یاتاقان های C&U که مشخصه مهم آنها تولید ارتعاش و نویز بسیار کم است . در سیم پیچی موتور برای افزایش عمر و کاهش تلفات از سیم مسی مرغوب استفاده شده است . دارای محافظ حرارتی داخلی یا ترمو گارد برای جلو گیری از کار در حرارت های غیر طبیعی و غیر مجاز بوده . دارای رده کلاس عایقی F که ماکزیمم درجه حرارت قابل تحمل آن 155درجه سانتی گراد می باشد دارای کلاس حفاظتی IPX4 که در برابر نفوذ آب به موتور به صورت پاشش آب در هر جهتی مقاوم است . برای کار در محیط با  حرارت 40  درجه سانتی گراد طراحی شده است این نوع پمپ آب با توجه به قیمت مناسب برای کاربردهای با آبدهی و فشار محدود مورد استفاده قرار می گیرد 

ویژگی های پمپ آب خانگی عبارتند از :

  • هزینه کم 
  • مصرف انرژی کم 
  • تعمیرات  آسان و کم هزینه
  • تامین فشار مناسب و کافی آب
  • کارکرد با صدا متناسب

لطفاً توجه داشته باشيد
کليه کالاهايي که در ويدفکتور عرضه مي شوند اصلي بوده و هيچ گونه کالاي کارکرده و غير اصلي در ويد فکتور به فروش نمي رسد.
مشخصات فني

جدول فنی پمپ آب خانگی لئو سری APM

 

نمودار فنی پمپ آب خانگی لئو سری APM

مشخصات پمپ آب خانگی لئو سری APM

جدول فنی ابعاد پمپ آب خانگی لئو سری APM

جدول فنی مواد پمپ آب خانگی لئو سری APM

جدول داده های فنی پمپ آب خانگی لئو سری APM

شکل پمپ آب خانگی لئو سری APM

ابعاد فنی پمپ آب خانگی لئو سری APM