پمپ آب جتی استیل لیو مدل AJMS

AJMS STEEL LEO WATER PUMP

وضعيت : موجود است


مدل يا کد مورد نظر را انتخاب کنيد:قیمت :1,120,000 تومان

تعداد :

توضيحات محصول

پمپ آب جتی یا پمپ آب دیفیوزر دار (diffuser) نوعی از پمپ های ساتنریفیوژ هستند که با اضافه کردن یک قطعه خاص به بخش داخلی هوزینگ و بدنه باعث افزایش فشار خروجی پمپ می شود این قطعه با شکل دهی و هدایت جریان خروجی سیال باعث افزایش فشار سیال در خروجی پمپ می شود . در این پمپ ها همچنین می توان با اضافه کردن بخشی مجزا به شکل یک محفظه در ورودی و استفاده از خاصیت لوله ونتوری امکان خودمکش شدن پمپ را به آن افزود .

پمپ آب جتی AJM لیو همانطوری که از نامشان پیداست برای تقویت فشار آب خانگی ، مصارف صنعتی و جهت مکش از مخازن ، مصارف کشاورزی و انتقال مایعات حاوی مواد گازی مناسب می باشند. این پمپ ها از بدنه استیل ضد زنگ ساخته شده اند و جنس پروانه آنها استیل ضد زنگ است و قابلیت انتقال سیالاتی تا دمای 40 درجه سانتیگراد را دارند.

 

کاربردها:

می توان آن را برای انتقال آب تمیز یا سایر مایعات با خواص فیزیکی و شیمیایی مشابه آب استفاده کرد. این نوع پمپ آب برای مصارف شهری و صنعتی مناسب است و در تامین آب ، افزایش فشار برای ساختمان های بلند مرتبه و آتش نشانی ، آبیاری باغ ها ، انتقال آب به مسافت های طولانی ، گرمایش و تهویه مطبوع ، سیرکولاسیون افزایش فشار برای آب سرد و گرم و سایز موارد به کار برده می شود.

 

مشخصات پمپ آب :

دارای بدنه از جنس فولاد ضد زنگ که باعث می شود از این پمپ آب در موارد که امکان خوردگی و مواد خورنده در سیال وجود دارد استفاده می شود . جنس پروانه از فولاد ضد زنگ و با شکل و طراحی مناسب و وزن کم باعث عملکرد مناسب پمپ می شود . شفت پمپ استیل 304 که برای این کاربرد پمپ بسیار مناسب است . برای استفاده در دمای سیال 40+ سانتی گراد مناسب است و بنابراین برای پمپاژ آب سرد مناسب تر است . امکان مکش تا ارتفاع 8 متر در ورودی را داراست 

 

مشخصات الکتروموتور:

موتور دارای یاتاقان C&U که دارای کمترین میزان ارتعاش و لقی است که در هنگام کار کمترین میزان ارتعاش و صدا را دارا می باشد . در سیم پیچی این موتور ها از سیم مسی با عایق مناسب و پاسخ حرارتی قابل قبول که سبب افزایش طول عمر و کاهش تلفات و درنیجه بهبود راندمان موتور می شود . موتور دارای محافظ حرارتی موتور یا ترموگارد است که از سوختن و آسب شدید به سیم پیچی جلوگیر می کند دره یا کلاس عایقی موتور Fاست که تا 155 درجه سانتی گراد را تحمل می کند . در کلاس یا رده حفاظتی IPX4 که در مقابل پاشش آب در هر جهت موتور حفاظت شده است . موتور برای دمای محیط تا 40 درجه سانتی گراد طراحی شده است .

برای انتخاب پمپ خانگی به موارد زیر توجه کنید :

  • تعداد طبقات ساختمان
  • متراژ ساختمان
  • میزان فشار آب مورد نیاز
  • میزان مصرف آب
  • تعداد شیرهای موجود

 

مزایای پمپ های خانگی عبارتند از :

  •  هزینه کم
  • مصرف کم انرژی الکتریکی
  • تعمیر آسان با هزینه مناسب
  • تامین فشار کافی آب
  • کارکرد کم صدا

لطفاً توجه داشته باشيد
کليه کالاهايي که در ويدفکتور عرضه مي شوند اصلي بوده و هيچ گونه کالاي کارکرده و غير اصلي در ويد فکتور به فروش نمي رسد.
مشخصات فني

جدول فنی 1 پمپ آب جتی لئو سری AJM

جدول فنی 2 پمپ آب جتی لئو سری AJM

نمودار فنی 1 پمپ آب جتی لئو سری AJM

نمودار فنی 2 پمپ آب جتی لئو سری AJM

مشخصات فنی پمپ آب جتی لئو سری AJM

جدول ابعاد پمپ آب جتی لئو سری AJM

جدول اطلاعات فنی پمپ آب جتی لئو سری AJM

جدول مواد پمپ آب جتی لئو سری AJM

شکل فنی پمپ آب جتی لئو سری AJM

ابعاد پمپ آب جتی لئو سری AJM