هواکش کامپیوتری 15 سانت فلزی 2800 آلمان برند EBM

هواکش کامپیوتری 15 سانت 2800 دور آلمانی ای بی ام

وضعيت : موجود نيست

توضيحات محصول

ماشین آلات مدرن و امروزی با اجزای پیشرفته و کاربردهای وسیع آنها موجب شده است تا تقاضاها برای به کارگیری از تجهیزات پر مصرف کاهش پیدا کند . تنها راه حل برای جلوگیری از اتلاف حرارت و انرژی ، بهره برداری از فن های مقاوم با ساختار محکم و پربازده است . در حال حاضر ، هواکش های ebm-papst با ساختار قوی و راندمان بالا طبق استانداردهای جهانی وارد بازارهای صنعتی شده اند و زمینه های وسیعی را به خود اختصاص داده اند. با توجه به جریان هوا ، این دسته از هواکش ها قادر به افزایش تاثیر گذاری از جریان هوا تا رنج بالای 57% و کاهش اختلالات صوتی تا رنج 9 دسی بل در مقایسه با سایر مدل ها می باشند . هواکش های کامپیوتری ebm-papast اغلب در تمامی کاربردها با تکنولوژی پیشرفته مانند اینورترهایی جهت تجهیزات جوشکاری ، درایوها ، سیستم های فتو ولتاتیک ، اتوماسیون ، سرورهای IT و تکنولوژی های شبکه ای ، و تهویه های سازه ای و صنعتی به کار برده می شوند .

فن های AC زمانی مورد استفاده قرار می گیرند که ولتاژ DC در دسترس نباشد  . رنج AC فن ها بر مبنای تجربیات بدست آمده از سالها تلاش و میلیون ها واحد تولیدات در سراسر جهان ترتیب یافته است . فن های AC در نوع خود سایزهای گوناگونی دارند که هر یک به نوعی هوا را در جهات مختلف به گردش در آورده و تخلیه می کنند . مدل های بی صدای این هواکش ها دارای بلبرینگ های مشبک هستند . اتصالات الکتریکی این فن ها به صورت اتصالات پلاگ و یا سیم های اتصال خارجی ممکن است . هم چنین موتور این فن ها با خازن یا قطب سایه دار است . پره های فن به طور مستقیم به روتور خارجی از روتور موتور خارجی متصل است . این ساختار از راندمان بالا و نیز تطابق منسجمی برخوردار می باشد .

شرکت EBM هم چنین به تولید یک سری فن های AC با ساختار فلت و موتور روتور داخلی پرداخته است که از مزایای این فن ها می توان به استارت دور بالا و صدای کم اشاره کرد . به علاوه ، پلاستیکی بودن پروانه و سبک وکم حجم بودن روتور موتور این فن ها نیز یکی دیگر از مزایای هواکش های AC به حساب می آید .

 

بلبرینگ ها :

فن های AC شرکت EBM-PAPST با بلبرینگ های مشبک دارای موتورهای عایق کاری شده E می باشند . فن هایی با بلبرینگ های ساچمه ای مجهز به موتورهای عایق کاری شده کلاس B , E  و یا F هستند .

 

درجه محافظت حرارتی :

تمامی فن های EBM-PAPST مجهز به درجه حفاظت حرارتی IP 20 / IP 54 / IP 65 هستند و در صورت درخواست نسبت های ویژه ای از محافظت حرارتی نیز ممکن می باشد .

ولتاژ AC :

حدود فن های AC برای ولتاژ Euro مطابق با IEC 60038 ( 230 V + 10% ) در رنج 115 V در دسترس است .

 

فرکانس :

فن های AC شرکت EBM-PAPST می توانند شامل فرکانس هایی از 50 یا 60 هرتز باشند . در این مورد ، اطلاعات فنی آنها نیز قابل تغییر می باشد .

 

خازن :

فن هایی با خازن موتور بیرونی از راندمان و کارائی بالاتری برخوردار می باشند . به طور کلی ، خازن مورد نیاز برای موتور در حال کار در هوزینگ فن سیم پیچی شده است .

 

اضافه بار :

تقریبا تمام فن های AC شرکت EBM-PAPST دارای محافظ اضافه بار حرارتی هستند که این محافظ یا به صورت مقاومت الکتریکی است و یا اینکه فن ها به سوئیچ حرارتی مجهز هستند . فن هایی که دارای محافظ حرارتی می باشند با حرف “S” در آخر مدل نشان داده می شوند .

ویژگی های فنی :

 • جنس Wall ring : آلومینیم سخت روکش شده به رنگ مشکی
 • جنس پره ها : ورقه استیل روکش شده با رنگ سخت مشکی
 • روتور : باز ، روکش شده با رنگ مشکی
 • تعداد پره ها : 7
 • مسیر گردش هوا : “ V “ ، خروج هوا از محورهای پروانه
 • مسیر چرخش محور : روبرو –  جهت عقربه ساعت
 • درجه محافظت : IP 20
 • کلاس عایق بندی : B
 • موقعیت نصب و قرارگیری : در هر موقعیت و کاربردی
 • یاتاقان ها : بلبرینگ هایی بدون نیاز به محافظت و نگهداری
 • محافظ موتور : سیم پیچی داخلی TOP
 • اتصالات برقی : کابلی با طول 330 mm ، اتصال به دوشاخه پریز نصب شده بر روی دیوار
 • استانداردهای موجود : EN 60335-1 , CE

لطفاً توجه داشته باشيد
کليه کالاهايي که در ويدفکتور عرضه مي شوند اصلي بوده و هيچ گونه کالاي کارکرده و غير اصلي در ويد فکتور به فروش نمي رسد.
مشخصات فني

جدول فنی هواکش کامپیوتری 15 سانت ای بی ام

ابعاد هواکش کامپیوتری 15 سانت ای بی ام

نمودار فنی هواکش کامپیوتری 15 سانت ای بی ام