هواکش کامپیوتری 15 سانت فلزی 2800 آلمان برند EBM

هواکش کامپیوتری 15 سانت 2800 دور آلمانی EBM مدل W45-39

وضعيت : موجود نيست

توضيحات محصول

ماشین آلات مدرن و امروزی با اجزای پیشرفته و کاربردهای وسیع آنها موجب شده است تا تقاضاها برای به کارگیری از تجهیزات پر مصرف کاهش پیدا کند . تنها راه حل برای جلوگیری از اتلاف حرارت و انرژی ، بهره برداری از فن های مقاوم با ساختار محکم و پربازده است . در حال حاضر ، هواکش های ebm-papst با ساختار قوی و راندمان بالا طبق استانداردهای جهانی وارد بازارهای صنعتی شده اند و زمینه های وسیعی را به خود اختصاص داده اند. با توجه به جریان هوا ، این دسته از هواکش ها قادر به افزایش تاثیر گذاری از جریان هوا تا رنج بالای 57% و کاهش اختلالات صوتی تا رنج 9 دسی بل در مقایسه با سایر مدل ها می باشند . هواکش های کامپیوتری ebm-papast اغلب در تمامی کاربردها با تکنولوژی پیشرفته مانند اینورترهایی جهت تجهیزات جوشکاری ، درایوها ، سیستم های فتو ولتاتیک ، اتوماسیون ، سرورهای IT و تکنولوژی های شبکه ای ، و تهویه های سازه ای و صنعتی به کار برده می شوند .

فن های AC زمانی مورد استفاده قرار می گیرند که ولتاژ DC در دسترس نباشد  . رنج AC فن ها بر مبنای تجربیات بدست آمده از سالها تلاش و میلیون ها واحد تولیدات در سراسر جهان ترتیب یافته است . فن های AC در نوع خود سایزهای گوناگونی دارند که هر یک به نوعی هوا را در جهات مختلف به گردش در آورده و تخلیه می کنند . مدل های بی صدای این هواکش ها دارای بلبرینگ های مشبک هستند . اتصالات الکتریکی این فن ها به صورت اتصالات پلاگ و یا سیم های اتصال خارجی ممکن است . هم چنین موتور این فن ها با خازن یا قطب سایه دار است . پره های فن به طور مستقیم به روتور خارجی از روتور موتور خارجی متصل است . این ساختار از راندمان بالا و نیز تطابق منسجمی برخوردار می باشد .

شرکت EBM هم چنین به تولید یک سری فن های AC با ساختار فلت و موتور روتور داخلی پرداخته است که از مزایای این فن ها می توان به استارت دور بالا و صدای کم اشاره کرد . به علاوه ، پلاستیکی بودن پروانه و سبک وکم حجم بودن روتور موتور این فن ها نیز یکی دیگر از مزایای هواکش های AC به حساب می آید .

 

بلبرینگ ها :

فن های AC شرکت EBM-PAPST با بلبرینگ های مشبک دارای موتورهای عایق کاری شده E می باشند . فن هایی با بلبرینگ های ساچمه ای مجهز به موتورهای عایق کاری شده کلاس B , E  و یا F هستند .

 

درجه محافظت حرارتی :

تمامی فن های EBM-PAPST مجهز به درجه حفاظت حرارتی IP 20 / IP 54 / IP 65 هستند و در صورت درخواست نسبت های ویژه ای از محافظت حرارتی نیز ممکن می باشد .

ولتاژ AC :

حدود فن های AC برای ولتاژ Euro مطابق با IEC 60038 ( 230 V + 10% ) در رنج 115 V در دسترس است .

 

فرکانس :

فن های AC شرکت EBM-PAPST می توانند شامل فرکانس هایی از 50 یا 60 هرتز باشند . در این مورد ، اطلاعات فنی آنها نیز قابل تغییر می باشد .

 

خازن :

فن هایی با خازن موتور بیرونی از راندمان و کارائی بالاتری برخوردار می باشند . به طور کلی ، خازن مورد نیاز برای موتور در حال کار در هوزینگ فن سیم پیچی شده است .

 

اضافه بار :

تقریبا تمام فن های AC شرکت EBM-PAPST دارای محافظ اضافه بار حرارتی هستند که این محافظ یا به صورت مقاومت الکتریکی است و یا اینکه فن ها به سوئیچ حرارتی مجهز هستند . فن هایی که دارای محافظ حرارتی می باشند با حرف “S” در آخر مدل نشان داده می شوند .

ویژگی های فنی :

 • جنس Wall ring : آلومینیم سخت روکش شده به رنگ مشکی
 • جنس پره ها : ورقه استیل روکش شده با رنگ سخت مشکی
 • روتور : باز ، روکش شده با رنگ مشکی
 • تعداد پره ها : 7
 • مسیر گردش هوا : “ V “ ، خروج هوا از محورهای پروانه
 • مسیر چرخش محور : روبرو –  جهت عقربه ساعت
 • درجه محافظت : IP 20
 • کلاس عایق بندی : B
 • موقعیت نصب و قرارگیری : در هر موقعیت و کاربردی
 • یاتاقان ها : بلبرینگ هایی بدون نیاز به محافظت و نگهداری
 • محافظ موتور : سیم پیچی داخلی TOP
 • اتصالات برقی : کابلی با طول 330 mm ، اتصال به دوشاخه پریز نصب شده بر روی دیوار
 • استانداردهای موجود : EN 60335-1 , CE

لطفاً توجه داشته باشيد
کليه کالاهايي که در ويدفکتور عرضه مي شوند اصلي بوده و هيچ گونه کالاي کارکرده و غير اصلي در ويد فکتور به فروش نمي رسد.
مشخصات فني

جدول فنی فن کامپیوتری 15 سانت EBM

ابعاد فن کامپیوتری 15 سانت EBM

نمودار فن کامپیوتری 15 سانت EBM