هواکش کامپیوتری 12 سانت EBM مدل 4650N

فن کامپیوتری 12 سانت 4650N ای بی ام

وضعيت : موجود نيست

توضيحات محصول

ماشین آلات مدرن و امروزی با اجزای پیشرفته و کاربردهای وسیع آنها موجب شده است تا تقاضاها برای به کارگیری از تجهیزات پر مصرف کاهش پیدا کند . تنها راه حل برای جلوگیری از اتلاف حرارت و انرژی ، بهره برداری از فن های مقاوم با ساختار محکم و پربازده است . در حال حاضر ، هواکش های ebm-papst با ساختار قوی و راندمان بالا طبق استانداردهای جهانی وارد بازارهای صنعتی شده اند و زمینه های وسیعی را به خود اختصاص داده اند. با توجه به جریان هوا ، این دسته از هواکش ها قادر به افزایش تاثیر گذاری از جریان هوا تا رنج بالای 57% و کاهش اختلالات صوتی تا رنج 9 دسی بل در مقایسه با سایر مدل ها می باشند . هواکش های کامپیوتری ebm-papast اغلب در تمامی کاربردها با تکنولوژی پیشرفته مانند اینورترهایی جهت تجهیزات جوشکاری ، درایوها ، سیستم های فتو ولتاتیک ، اتوماسیون ، سرورهای IT و تکنولوژی های شبکه ای ، و تهویه های سازه ای و صنعتی به کار برده می شوند .

فن های AC زمانی مورد استفاده قرار می گیرند که ولتاژ DC در دسترس نباشد  . رنج AC فن ها بر مبنای تجربیات بدست آمده از سالها تلاش و میلیون ها واحد تولیدات در سراسر جهان ترتیب یافته است . فن های AC در نوع خود سایزهای گوناگونی دارند که هر یک به نوعی هوا را در جهات مختلف به گردش در آورده و تخلیه می کنند . مدل های بی صدای این هواکش ها دارای بلبرینگ های مشبک هستند . اتصالات الکتریکی این فن ها به صورت اتصالات پلاگ و یا سیم های اتصال خارجی ممکن است . هم چنین موتور این فن ها با خازن یا قطب سایه دار است . پره های فن به طور مستقیم به روتور خارجی از روتور موتور خارجی متصل است . این ساختار از راندمان بالا و نیز تطابق منسجمی برخوردار می باشد .

شرکت EBM هم چنین به تولید یک سری فن های AC با ساختار فلت و موتور روتور داخلی پرداخته است که از مزایای این فن ها می توان به استارت دور بالا و صدای کم اشاره کرد . به علاوه ، پلاستیکی بودن پروانه و سبک وکم حجم بودن روتور موتور این فن ها نیز یکی دیگر از مزایای هواکش های AC به حساب می آید .

 

بلبرینگ ها :

فن های AC شرکت EBM-PAPST با بلبرینگ های مشبک دارای موتورهای عایق کاری شده E می باشند . فن هایی با بلبرینگ های ساچمه ای مجهز به موتورهای عایق کاری شده کلاس B , E  و یا F هستند .

 

درجه محافظت حرارتی :

تمامی فن های EBM-PAPST مجهز به درجه حفاظت حرارتی IP 20 / IP 54 / IP 65 هستند و در صورت درخواست نسبت های ویژه ای از محافظت حرارتی نیز ممکن می باشد .

ولتاژ AC :

حدود فن های AC برای ولتاژ Euro مطابق با IEC 60038 ( 230 V + 10% ) در رنج 115 V در دسترس است .

 

فرکانس :

فن های AC شرکت EBM-PAPST می توانند شامل فرکانس هایی از 50 یا 60 هرتز باشند . در این مورد ، اطلاعات فنی آنها نیز قابل تغییر می باشد .

 

خازن :

فن هایی با خازن موتور بیرونی از راندمان و کارائی بالاتری برخوردار می باشند . به طور کلی ، خازن مورد نیاز برای موتور در حال کار در هوزینگ فن سیم پیچی شده است .

 

اضافه بار :

تقریبا تمام فن های AC شرکت EBM-PAPST دارای محافظ اضافه بار حرارتی هستند که این محافظ یا به صورت مقاومت الکتریکی است و یا اینکه فن ها به سوئیچ حرارتی مجهز هستند . فن هایی که دارای محافظ حرارتی می باشند با حرف “S” در آخر مدل نشان داده می شوند .

 

مشخصات :

 • جنس هوزینگ : آلومینیم
 • جنس پروانه : ورقه استیل رنگ شده
 • جهت گردش هوا : ورود از محور پروانه ( در مدل های 4890 N  و 4840 N ) ، خروج از محور پروانه
 • جهت چرخش : در جهت عقربه های ساعت
 • اتصالات : از طریق 2 دوشاخه تخت 2.8 * 0.5 mm
 • وزن : 550 g
 • در صورت درخواست : مدل هایی با فلنج های تقویت شده پایه دار و سیم های سینگل اکسترنال در دسترس  می باشند .
 • مدل های ویژه :
 • تک سرعته
 • دارای محافظ در برابر رطوبت
 • دارای محافظ در برابر پاشش نمک
 • کلاس محافظتی :  IP 54 / IP 65

 

لطفاً توجه داشته باشيد
کليه کالاهايي که در ويدفکتور عرضه مي شوند اصلي بوده و هيچ گونه کالاي کارکرده و غير اصلي در ويد فکتور به فروش نمي رسد.
مشخصات فني

جدول فنی هواکش کامپیوتری 12 سانت EBM

ابعاد هواکش کامپیوتری 12 سانت EBM

نمودار فنی هواکش کامپیوتری 12 سانت EBM