پمپ آب خودمکش لیو مدل XHSm

پمپ سانتریفیوژ خودمکش پروانه نیمه باز XHSm لیو

وضعيت : موجود نيست

توضيحات محصول

پمپ سانتریفیوژ خود مکش  XHSm بر مبنای ساختار ویژه بدنه دارای خاصیت خود مکش است که می تواند در ورودی یک خلا محدود برای مکش سیال به داخل بدنه پمپ ایجاد نماید . این نوع پمپ دارای محدوده آبدهی از 270 تا 3300 لیتر بر دقیقه است و ارتفاع بین 15 تا 20 متر متغیر است  دارای توان مکانیکی از 1.1 تا 1.5 کیلو وات (1.5 تا 2 اسب بخار) است و سایز ورودی و خروجی آن 2/2 اینچ است .

کاربردها :

  • انتقال آب تمیز و سایر مایعات و سیالات مانند آب که دارای خواص شیمیایی و فیزیکی مانند آب هستند .
  • انتقال آب دریاچه ها ، رودخانه ها و چاه های کوچک
  • مصارف آبیاری
  • کشاورزی
  • مصارف صنعتی

 

اطلاعات فنی پمپ :

بدنه از جنس چدن ریخته گری با پوشش ضد زنگ و پروانه آن از استیل به صورت نیمه باز  جنس شفت فولاد مقاوم 304 برای پمپاژ سیال تا دمای 40+ درجه سانتی گراد و عمق مکش تا 8 متر است 

اطلاعات فنی موتور :

موتور دارای یاتاقان C&U که دارای کمترین میزان ارتعاش و لقی است که در هنگام کار کمترین میزان ارتعاش و صدا را دارا می باشد . در سیم پیچی این موتور ها از سیم مسی با عایق مناسب و پاسخ حرارتی قابل قبول که سبب افزایش طول عمر و کاهش تلفات و درنیجه بهبود راندمان موتور می شود . موتور دارای محافظ حرارتی موتور یا ترموگارد است که از سوختن و آسب شدید به سیم پیچی جلوگیر می کند دره یا کلاس عایقی موتور Fاست که تا 155 درجه سانتی گراد را تحمل می کند . در کلاس یا رده حفاظتی IPX4 که در مقابل پاشش آب در هر جهت موتور حفاظت شده است . موتور برای دمای محیط تا 40 درجه سانتی گراد طراحی شده است .

لطفاً توجه داشته باشيد
کليه کالاهايي که در ويدفکتور عرضه مي شوند اصلي بوده و هيچ گونه کالاي کارکرده و غير اصلي در ويد فکتور به فروش نمي رسد.
مشخصات فني

کد شناسایی پمپ آب لیو مدل XHSm

جدول فنی پمپ آب لیو مدل XHSm

نمودار راندمان پمپ آب لیو مدل XHSm

 

ابعاد پمپ XHS

جدول ابعاد XHS لیو

متریال پمپ XHS لیو

جعبه ابعاد XHS لیو