هیتر سرامیکی صنعتی Schwank مدل Supra

هیتر سرامیکی صنعتی Supra برند Schwank ساخت کشور آلمان

وضعيت : موجود نيست

توضيحات محصول

اصول عملکرد هیترهای سرامیکی ( صفحه ای ) :

به طور کلی می توان گفت که هیترهای سرامیکی از طریق تابش ، بدون ایجاد هوای گرم سطح یا اجسام را گرم می کنند و برای ایجاد گرمایش ، نیازی به گرم کردن هوا نیست و گرمایشی مانن گرمایش خورشید را ایجاد می کنند .

ما در این روند، هیترهای سرامیکی همانند خورشید عمل می کنند . با ذکر یک مثال می توان به تشریح این عملکرد پرداخت : این رویه را می توان با مثال کوهستان در طول فصل زمستان نشان داد : در سایه ، دمای هوای محیط سرد است و شما احساس سرما می کنید و زمانی که در معرض تابش نور خورشید قرار می گیرید احساس گرما می کنید.این انرژی تابشی است که به گرما تبدیل می شود . دمای هوا تغییر نکرده ، اما انسان احساس گرمای لذت بخشی می کند. امواج مادون قرمز و اشعه های حرارتی همانند امواج الکترومغناطیس و تقریبا بدون اتلاف گرما در هوا نفوذ پیدا کرده و جا می گیرند . لازم به ذکر است که این امواج تا زمانی که با سطوح و یا افراد برخورد نکنند ، هیچ حرارتی از خود ساتع نمی کنند .

 

هیترهای سرامیکی ( صفحه دار ) Schwank دقیقا همانند این رویه کار می کنند :

در حین گرما شدن صفحات سرامیکی ، امواج مادون قرمز ساتع شده و در فضا و موقعیت مورد نظر منتشر می گردد . این روند طی یک اشتعال و حرارت دهی یکنواخت در گرمای تقریبی 3.500 انتقال به صفحات سرامیکی صورت می گیرد. بدین ترتیب ، انرژی مادون قرمز یا گرمای به وجود آمده به طور مستقیم بر روی سطوح و یا سطح پوست افراد پراکنده می شود . این انرژی مولکول ها را تحریک می کند و همواره گرمای معتدلی را به وجود می آورد .

همانطوری که این انرژی به طور مستقیم تاثیر گذار است ، به همان ترتیب می تواند به طور غیر مستقیم تابیده شود . هم چنین ، گرمای ساتع شده با یک میزان حرارت دهی بر روی تمامی سطوح مانند کف ، ماشین ها و  سایر اجسام تابیده می شود و حرارت مازاد نیز در هوا ساتع می شود ، که موجب گرمایی معتدل و حسی خوشایند برای افراد می گردد.

استفاده از هیترهای سرامیکی Schwank در اتاق ها و فضاهای باز موجب دمایی متعادل می گردد که این دما بر دمای حقیقی محیط غلبه دارد. این همبستگی فیزیکی توسط یک فرمول فوق قابل توضیح است :

 

 

 

tambient : دمای پیرامون 

tair : دمای هوا

tradiant : دمای گرمای تابیده شده

با توجه به تشریح دمای حرارت تابیده شده ، نیازی به هیترهای مخصوص گرم کردن فضای آزاد برای بالا بردن حرارت حجم کلی هوا  نیست . این رویه به طور واضح موجب صرفه جویی در مقادیر بالای انرژی می شود . هم چنین ، دمای پایین هوا موجب کاهش اختلاف میان دماهای داخل و خارج از محیط می گردد ، که کاهش اتلاف در پراکندگی حرارت را  نیز موجب می شود . بدین ترتیب ، این رویه نه تنها موجب کاهش هزینه های انرژی می گردد ، بلکه گرمایی متعادل را به وجود می آورد. این روندهای ذخیره سازی انرژی بین رنج 50-30% معمولا به سیستم های گوناگون و شرایط ساخت و فضای مورد نظر بستگی دارد . در ساختمان های نوساز ، هزینه های ذخیره شده انرژی نیز در نظر گرفته می شوند . واضح است که کاهش دمای هوا تا رنج 1K موجب کاهش مصرف انرژی در حدود 7-6%   می گردد. اگر دمای هوا در ساختمان های نوساز طی 2-4 K کاهش پیدا کند ، محاسبه میزان انرژی ذخیره شده آسان است .

نتیجه گیری کلی در استفاده از هیترهای سرامیکی Schwank :

شما می توانید با به کاربردن هیترهای سرامیکی Schwank ، هم در مصرف انرژی صرفه جویی نمایید و هم گرمایی مطلوب و معتدل را تجربه کنید .

 

هیتر سرامیکی ( صفحه ای ) SUPRA SCHWANK یکی از پرکاربرد ترین و کم مصرف ترین  مدل ها از هیترهای تابشی مادون قرمز  به شمار می رود ( مهم ترین فاکتور تابشی در نظر گرفته شده در هیترهای تابشی- سرامیکی توسط SCHWANK در سراسر جهان ) . با وجود انتخاب بهترین و با کیفیت ترین مواد ، این هیترها به شکل محفظه حرارتی ترکیبی برای گرمایش اولیه مخلوط گاز و هوا ، توری نسوز حرارتی بر روی بلوک های سرامیکی به علاوه عایق بندی ویژه محفظه در جهت کاربری های استاندارد فضایی – هوایی طراحی و ساخته شده اند. بدین ترتیب ، اتلاف گرما و انرژی از این نوع هیتر صفحه ای سرامیکی نصب شده بر روی سقف ها به حداقل می رسد. هم چنین این گرمای به وجود آمده بر حسب همان میزان گرمایش مورد نیاز است.

 

کاربردها :

 • مصارف تجاری و صنعتی مانند گرمایش انبارها ، سالن های صنعتی ، تعمیرگاه ها و کارواش ها ، فضاهای باز و رستوران ها ، آشیانه هواپیماها ، گلخانه ها ،فضاهای ورزشی و مرغداری ها

 

مزایای استفاده از هیتر سرامیکی Schwank :

 • هیتر های سرامیکی Schwank از شاخص بالای تابشی معادل 80.9% و بدین ترتیب معادل بالاترین ضریب کارائی برخوردارند.
 • این هیترها به صورت مدل های تک مرحله ای ، دو مرحله ای و یا مدل هایی با مدولاسیون کامل طراحی و ساخته می شوند.
 • صفحه های این هیتر ها از سرامیک درجه یک و با کیفیت و با عایق بندی کامل ساخته شده اند  ، که در این صورت موجب کاهش و به حداقل رساندن در اتلاف گرما و انرژی می شوند.
 • هیترهای سرامیکی Schwank از یک محفظه delta mixing با مجوز استاندارد برخوردار هستند.
 • در این محفظه ترکیبی از اشعه مادون قرمز با چگالی کم و زیاد در جهت افزایش عامل تابشی وجود دارد.
 • مشعل این هیترها دارای یک توری نسوز و مقاوم استنلس استیل دما بالا است.
 • کف هیتر از سرامیک های مشبک ساخته شده است .
 • توزیع حرارت و گرمایش این هیترها به صورت یکنواخت است .
 • زمان آمادگی گرمایش آنها کوتاه است و به زودی گرم می شوند.
 • این هیترها از راندمان بالا و طول عمر طولانی برخوردارند و استفاده از آنها بسیار راحت است .
 • به واسطه گرمایش و ایجاد حرارت ، این هیترها هیچ گونه گرد و غباری را به وجود نمی آورند.
 • مونتاژ این هیترها بسیار سریع و به آسانی صورت می گیرد.
 • هم چنین این هیترها ساخت کشور آلمان و با بالاترین کیفیت هستند.

 

عامل تابشی و حرارت دهی هیتر سرامیکی Supra Schwank 30 توسط آزمایشگاه DVGW و طبق استاندارد DIN EN 419-2 ارزیابی و اندازه گیری شده است .هیتر سرامیکی تابشی Supra Schwank به صورت تک مرحله ، دو مرحله ای و یا سیستم های مدولاسیون کامل طراحی و ساخته شده است . در حقیقت ،   ضمانت در روند مدولاسیون ، بهینه سازی و به حد مطلوب رساندن گرمایش مورد نیاز در حین کاربری آسان و راحت از هیترهای سرامیکی تابشی Schwank است . علاوه بر آن ، ذخیره سازی بالای 8% با روند کنترل 2 مرحله ای در حین مدولاسیون نیز در مقایسه با رویه کنترل تک مرحله ای ممکن است ( فقط با دستور روشن / خاموش کردن ) .

لطفاً توجه داشته باشيد
کليه کالاهايي که در ويدفکتور عرضه مي شوند اصلي بوده و هيچ گونه کالاي کارکرده و غير اصلي در ويد فکتور به فروش نمي رسد.
مشخصات فني

ویژگی ها مدل Supra 40
طول کلی دستگاه (mm) 3800
عرض دستگاه (mm) 1041
وزن دستگاه (kg) 136
ظرفیت حرارتی (گاز طبیعی) (kw) 25.00
میزان مصرف گاز (m3/h) 2.51
ظرفیت حرارتی (گاز مایع ) (kw) 25.00
میزان مصرف گاز مایع (kg/h) 1.95
لوله ورودی و خروجی هوا (mm) 100
برق مصرفی (W) 104
لوله گاز (inch) R 1/2
منبع تغذیه برق (V) 230v/50Hz

 

 

 

ابعاد هیتر سرامیکی SUPRA