ست کنترل Haitun مدل PC58

PC58 Haitun Automatic Pump Control

وضعيت : موجود نيست

توضيحات محصول

دستورالعمل :

این دستگاه به دو حالت کار می کند . حالت 1 ( حالت کارکرد در هد کلی ) در حالت شروع فشار ، شما قادر به تنظیم آن در هر مرحله ای هستید و نیازی به تنظیم توقف در فشار جهت توقف پمپ در حداکثر هد نمی باشد. در حالت ( روش کنترل دقیق ) ، در حالت شروع و توقف فشار ، شما می توانید آن را در هر مرحله ای تنظیم سازید و از کنترل دقیق فشار در لوله ها اطمینان حاصل کنید.

 

ویژگی های فنی :

 • ولتاژ نامی : 220V
 • حداکثر جریان نامی : 1.1KW یا 2.2KW
 • حداکثر فشار مجاز : 10bar
 • حداکثر دمای سیال : 0~800C
 • رنج تنظیم فشار متعادل : 0.5~6bar

 

ویژگی های محصول :

در این دستگاه ، تکنولوژی دقیق سنسور فشار همراه با تکنولوژی کنترل الکترونیکی جهت قابلیت کنترل دقیق روند راه اندازی پمپ به کار گرفته شده است .

 1. به طور کلی ؛ این دستگاه به تنظیم فشار استارت پمپ از رنج 0.5bar تا 6bar در هر مرحله ای می پردازد و هیچ نیازی به تنظیم آن در مرحله توقف سازی نیست و پمپ با حداکثر هد کار می کند.
 2. در این دستگاه از تکنولوژی سنسور جریان ، تکنولوژی حسگر فشار و تکنولوژی کنترل الکترونیکی جهت کنترل پمپ آب استفاده شده است .
 3. در این دستگاه از یک محافظ موتور کوچک جهت منبع تغذیه جریان استفاده شده است که به طوری موثر فرکانس های به وجود آمده در پمپ را که در برخی از نوسانات در سیستم حرارتی موتور ایجاد شده اند را کنترل می کند و موجب کارکرد دقیق تر و طولانی تر شدن عمر کارکرد پمپ می گردد.
 4. در این سیستم ، جهت راه اندازی مجدد پمپ یک تکنولوژی جدید به کار گرفته شده است که قاعدتا برای طولانی مدت به کار نمی رود ، بدین ترتیب تمامی مشکلات قابل حل خواهند بود ، و یکی از مزایای آن چنین است که یاتاقان و بخش های شفت به راحتی در هنگام فرسایش و خوردگی سفت و متراکم می شوند.  
 5. در کنترل پنل ، محافظ جریان اضافی وجود دارد ، که به طوری موثر مشکلات به وجود آمده بر اثر  نوسانات ولتاژ در توان را برطرف می سازد و سپس جریان را به سرعت افزایش می دهد.
 6. طراحی و ساختار منسجم بافر تانک ، کارکرد طولانی مدت و تنظیم سازی دقیق و هرچه بهتر حفظ فشار موجب محافظت پمپ در برابر نشت داخلی می شود.
 7. هم چنین این دستگاه دارای محافظ حداقل و حداکثر فشار است .

 

ویژگی های اختیاری :

 • رنگ
 • اتصالات پلاستیکی لوله G1 برای اتصال سریع به پمپ آب
 • طول کابل پاور

لطفاً توجه داشته باشيد
کليه کالاهايي که در ويدفکتور عرضه مي شوند اصلي بوده و هيچ گونه کالاي کارکرده و غير اصلي در ويد فکتور به فروش نمي رسد.
مشخصات فني

20.5*17*18.3 سایز جعبه(CM)
52.5*42.5*38.5 سایز کارتن(CM)
12 PCS/CTN
17 N.W(KGS)
19 G.W(KGS)
4188 کمیت های 20GP(PCS)