کلیدهای مینیاتوری پارس فانال سری PFN

کلیدهای مینیاتوری سری PFN پارس فانال

وضعيت : موجود نيست

توضيحات محصول

کلید فیوزهای مینیاتوری به عنوان یکی از قطع کننده های مدار در بیشتر خانه ها و دستگاه ها های حساس جهت محافظت و ایمنی افراد و دستگاه ها در مقابل جریان های اضافه بار و اتصال کوتاه به کار می روند.

 

ساختار کلی :

  1. پوسته : کلیه قسمت های کلید مینیاتوری درون آن قرار می گیرند و باید از مواد عایق با حداقل ولتاژ 2500 ولت و غیر قابل اشتعال با مقاومت حرارتی 960 درجه سانتی گراد باشد . به طور معمول ، از کالیت ، ملامین یا نوع خاصی از پلی آمید الیاف دار است . در نوع غیر استاندارد آن از مواد پلاستیک ساده و یا مخلوطی تهیه می شود که مقاومت مناسبی در مقابل حرارت ناشی از عبور جریان و جرقه ناشی از قطع و وصل را ندارد و عمدتا دارای بوی خاصی هستند که می توان آن را از انواع دیگر تفکیک نمود .
  2. مگنت : از سیم پیچ مسی ، هسته مرکزی ثابت و متحرک از جنس مواد فرومغناطیس ، فنر ، اتصالات و .... تشکیل شده است که در برابر جریان های چند برابر جریان نامی کلید ( با توجه به تیپ  کلید که روشنایی با موتوری سخت باشد ، از 3 برابر تا 20 برابر جریان نامی است ) و یا اتصال کوتاه واکنش نشان می دهد و باعث قطع فوری کلید می شود . در کلید های مینیاتوری استاندارد برای هر جریان نامی ، مگنت خاصی به کار می رود .

لطفاً توجه داشته باشيد
کليه کالاهايي که در ويدفکتور عرضه مي شوند اصلي بوده و هيچ گونه کالاي کارکرده و غير اصلي در ويد فکتور به فروش نمي رسد.
مشخصات فني