پمپ آب بشقابی لیو سری XCM

XCM LEO WATER PUMP

وضعيت : موجود است


مدل يا کد مورد نظر را انتخاب کنيد:قیمت :1,824,500 تومان

تعداد :

به دلیل نوسانات قیمت ارز قبل از ثبت سفارش استعلام شود

توضيحات محصول

پمپ آب سانترفیوژ طبقاتی لیو سری XCM از جمله پمپ آب های پرکاربرد در مصارف تامین آب شهری به ویژه در ساختمان های مرتفع ، مصارف صنعتی ، کشاورزی ، سیستم های آتش نشانی و انتقال سیالات بدون ذرات معلق می باشند. جنس بدنه آنها از چدن و پروانه آنها از استیل ضد زنگ ساخته و طراحی شده است و سیم پیچی مسی دارند و این ویژگی های بارز موجود می شود تا بتوانند سیالاتی تا حداکثر دمای 40 درجه سانتیگراد را پمپاژ کنند.در دو رده تک فاز و سه فاز موجود است

کاربردها:

این پمپ آب برای استفاده در جهت آبرسانی ساختمان های چند طبقه و سیستم های آتش نشانی کاربرد دارد. جهت کارکرد صحیح پمپ از آن باید جهت پمپاژ آب تمیز ، مایعات غیر خورنده و بدون ذرات ریز جامد استفاده نمود  و مناسب برای انتقال آب تمیز و یا سیالاتی با خواص شیمیایی و فیزیکی مشابه آب هستند . جهت مصارف شهری و صنعتی از قبیل افزایش فشار،‌آبیاری باغ ، انتقال آب در مسافت های طولانی ، گرمایش و تهویه مطبوع ، سیرکولاسیون و افزایش فشار آب سرد  و تجهیزات مربوطه به کار می روند.

 

مشخصات فنی پمپ :

پمپ سانتریفیوژ طبقاتی با بدنه چدنی و پروانه استیل ضد زنگ جنس شفت از فولاد مقاوم  304 بوده که محدوده آبدهی از 165تا 180 لیتر بر دقیقه را می پوشاند . دارای فشار یا هد 28.5 تا 34 متر است . توان موتور از 1.1 تا 1.5 (1.5 تا 2 اسب بخار ) کیلو وات را شامل می شود . سایز ورودی و خروجی 1و 1.5 اینچ است برای پمپمژ سیال تا 40+ درجه سانتی گراد مناسب است . 

مشخصات فنی موتور :

به دو صورت تک فاز و سه فاز  برای فرکانس نامی 50 و 60 هرتز  موجود است . رده یا کلاس عایق مورد استفاده در موتور کلاس F می باشد که دره مناسبی برای این نوع پمپ محسوب می شود دارای رده یا کلاس حفاظتی IP44 است که در برابر پاشش آب بر روی موتور در هر جهتی مقاوم است . دارای قطع کننده محافظ حرارتی برای سیم پیچی در برابر اضافه حرارت است (ترموگارد)سیم پیچی از جنس مسی با تلفات پایین که باعث آفزایش راندمان موتور و کاهش تلفات در موتور شده عمر کاری موتور را زیاد می کند .

برای انتخاب پمپ آب به موارد زیر توجه کنید :

  1. انتخاب جریان و تجهیزات صحیح . به یاد داشته باشید که کارکرد دو پمپ به طور همزمان بهتر از یک پمپ است .
  2. مصرف انرژی آن را در نظر بگیرید .
  3. به مدت کارکرد پمپ و مجوز توجه کنید .
  4. سیستم آب مورد نظر را ارزیابی کنید .
  5. سایز پمپ مورد نیاز را در نظر بگیرید .
  6. بهترین مکان را برای نصب پمپ انتخاب کنید (قابلیت دسترسی  تعمیر)

لطفاً توجه داشته باشيد
کليه کالاهايي که در ويدفکتور عرضه مي شوند اصلي بوده و هيچ گونه کالاي کارکرده و غير اصلي در ويد فکتور به فروش نمي رسد.
مشخصات فني

جدول فنی پمپ آب بشقابی لئو سری XCM

 

نمودار فنی پمپ آب بشقابی لئو سری XCM