منو

آشنایی با شرکت لیو LEO

گروه لئو، در حال حاضر یکی از بزرگترین تولید کنندگان پمپ های الکترومغناطیسی در جهان، در سال 1995 برای کمک به صنعت پمپ چین تاسیس شد. اولین کارخانه، موسسه Wenling Xinke Pump اولین گواهینامه صدور گواهینامه بین المللی را در سال 1998 به دست آورد. به عنوان گام بعدی، در سال 2001، لئو اولین شرکت پمپ که موفق به صادرات پمپ به اتحادیه اروپا شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در سال 2003، با فروش 17 میلیون دلار، محصولات جدید برای صنایع کشاورزی به بازار معرفی شد و در سال 2007 در بورس اوراق بهادار شنزن ثبت شده است و در نتیجه حجم زیادی از فروش این شرکت در سال 2008 به 164 میلیون دلار رسید.

 

LEO اکنون در موقعیت فعلی خود و با توجه به تاریخ همکاری برای عرضه به عنوان OEM با سایر شرکت های معتبر، در حال تلاش برای تبلیغ نام تجاری خود است. با توجه به کیفیت بالا و قیمت مناسب محصولات، آینده ی امید بخش سهم بازار بین المللی در برابر این نام تجاری قرار دارد.

 

لئو با صادرات به بیش از 120 کشور در سراسر جهان از جمله کشورهای اروپایی، آمریکای شمالی، مرکزی و جنوبی، جنوب شرقی آسیا، خاورمیانه، آفریقا، اقیانوسیه و غیره، وارد رقابت جدی تر با رقبای خود کرده است و اعلام کرده است آمادگی خود را برای صادرات به ایالات متحده آمریکا و ایتالیا نیز هست.

این شرکت دارای طیف گسترده ای از محصولات در گروه های مختلف پمپ است که تمامی کاربرده و انواع مختلف پمپ را می پوشاند . گستره ای از محصولات شامل پمپ های خانگی ، کشاورزی ، صنعتی ، نفت و گاز و پتروشیمی ، صنایع غذایی ، سیکل آب و فاضلاب و..... را در تولیدات خود ارائه می دهد کیفیت محصولات رارئه شده توسط این شرکت به خوبی با محصولات اروپایی رقابت می کند . به صورتی که بخشی از بازار اروپا را به خود اختصاص داده است