منو

آشنایی با شرکت STREAM

شرکت تیانجین الکترو موتور ، تولید کننده و توزیع کننده جهانی نسل جدیدی از محضولات الکترومکانیکی عمومی است که در سال 1999 تاسیس شد.

 تیم تحقیق و توسعه فناوری پمپ ، به عنوان یک تیم طراحی نوآورانه، تولید حرفه ای و بازاریابی مشتری گرا شناخته شده، این شرکت یک تیم با استعداد از 800 کارمند را دارد . علاوه بر طیف گسترده ای از محصولات مورد استفاده در صنعت، کشاورزی و زمینه های مدنی و غیره، شرکت نیز به عنوان ارائه خدمات هوشمندانه و متفکرانه به مشتریان شناخته می شود .

 

 

 

 

 

 

 

استریم نام تجاری ثبت شده شرکت در سراسر جهان برای بیش از 15 سال است؛ شرکت متعهد به تولید و توسعه پمپ ها با کیفیت است. تجربه 40 ساله غنی و حرفه ای توانایی شناختن عملکرد شرکت را تضمین می کند.

 

به عنوان یک تولید کننده حرفه ای، فلسفه شرکت "استراتژی محصول آینده گرا است که بر مبنای خواست بازار، نزدیکی به مشتریان، وضوح کیفیت چشمگیر است" استریم در حال حاضر شناخته شده در بیش از 20 کشور و مناطق در سراسر جهان است. با کیفیت و خدمات پایدار و قابل اطمینان، شهرت و نفوذ قابل توجهی را ایجاد کرده است.

 

تمام محصولات استریم با گواهینامه ISO9001: 2000، CE، GS، ROHS و CC تایید شده اند و استریم به بهبود سیستم مدیریت سایت ما 6S، با استفاده از تکنولوژی ERP و OA برای به حداکثر رساندن کارایی مدیریت، ادامه می دهد.

 

استریم در مورد کمیت توجه دارد، و به کیفیت را تکیه می کند.