منو

آشنایی با برند لوارا lowara

شرکت Xylem یک تامین کننده فناوری بزرگ آمریکایی در زمینه آب است که مشتریان را در سراسر جهان قادر به حمل و نقل، بهبود، آزمایش و استفاده موثر از آب در محیط های عمومی، مسکونی، تجاری، کشاورزی و صنعتی می کند. این شرکت در بیش از 150 کشور جهان فعالیت می کند. در سال 2011 با جدا شدن از شرکت های مرتبط با آب شرکت ITT آغاز به کار کرده است

.

شرکت Xylem Inc یک فن آوری آب است. شرکتی در زمینه طراحی، تولید و خدمات و ارائه راه حل های مهندسی در گستره طیف وسیعی از برنامه ها و پروژه های مهم است. تجهیزات و خدمات ارائه شده برای پروژه های زیر بنایی آب و فاضلاب با مجموعه ای از محصولات و خدمات مربوط به سیکل آب، از جمع آوری، توزیع و استفاده تا بازگشت آب به محیط زیست است.شرکت سه بخش تجاری دارد که شامل زیرساخت آب، پروژه های آب و سنسوس می باشد. زیرساخت آب متمرکز بر حمل و نقل، درمان و آزمایش آب است، ارائه طیف وسیعی از محصولات، از جمله پمپ آب و فاضلاب، و کنترل و سیستم. آب کاربردی آب مصرفی را در بر می گیرد و در بازارهای مسکونی، تجاری، صنعتی و کشاورزی تمرکز می کند. محصولات بخش Sensus شامل اندازه گیری، ارتباطات شبکه، فن آوری های اندازه گیری و کنترل، نرم افزار و خدمات، از جمله تجزیه و تحلیل مبتنی بر ابر، نظارت از راه دور و مدیریت داده ها است.

 

 

 

 

 

 

 

 

Xylem یک شرکت پیشرو در زمینه فن آوری آب است که متعهد به "حل آب" با ایجاد راهکارهای نوآورانه و هوشمندی برای پاسخگویی به نیازهای آب، فاضلاب و انرژی جهان است. Xylem در یک دنیای با چالش های فزاینده ای که در حال رشد است، عهده دار ارائه راه حل های جدید فن آوری آب در گستره چرخه آب.قدرت تکنولوژیکی شرکت در سراسر چرخه زندگی آب به هیچ عنوان دومین نیست. از مجموعه و توزیع برای استفاده مجدد و بازگشت به طبیعت، فن آوری های شرکت بسیار کارآمد بوده ، پمپ های صنعتی و راه حل های کاربردی نه تنها از انرژی کمتری استفاده می کنند و هزینه های چرخه آب را کاهش می دهند، بلکه باعث تداوم پایداری در فآیند چرخه آب نیز می شود .برند لوارا Lowaraبخشی از واحد تولید پمپ این شرکت است که در چندین کشور دارای شعبه و کارخانه تولید پمپ است یکی از این کشور ها کشور ایتالیا است که عمده پمپ های برند لوارا در ایران ساخت ایتالیا هستند .